Visi im Liga prvaka

Očajni Inter izgubio na Sardiniji: Srna asistirao za pobjednički gol

Nerazzurri se od komotne situacije glede plasmana u Ligu prvaka doveli do toga da će morati strepiti do zadnjeg kola. Tako stvari stoje...

Luciano Spalleti (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U prvoj utakmici 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva Cagliari je iznenađujuće na svom terenu svladao Inter sa 2:1 (2:1), a bivši kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna bio je asistent za pobjednički pogodak svoje momčadi.

Cagliari je svoju bolju igru s početka utakmice okrunio golom Ceppitellija (31) za 1:0, no Lautaro (38) je uspio poravnati na 1:1, ali i prije odlaska na odmor domaći su ponovno poveli kada je Pavoletti (43) odlično reagirao na upotrebljivi prizemni centaršut Srne.

Srna je igrao svih 90 minuta, dok je Filip Bradarić ušao u igru u 70. minuti za Cagliari koji je 14. sa 27 bodova, devet više od 18. Bologne koja se nalazi u zoni ispadanja.

U sastavu Intera, koji je ostao treći sa 47 bodova, dva više od četvrtog Milana i tri od pete Rome, Ivan Perišić je igrao čitav susret, dok je Marcelo Brozović izašao u 87. minuti.