Wolvesi do boda u 95. minuti

Novi šamar za Manchester United: U Londonu pali bez ispaljenog metka

Crveni vragovi su poraženi i nakon šest kola imaju samo osam bodova.

U šestom kolu engleske Premierlige u Londonu je West Ham s 2:0 pobijedio Manchester United.

Crveni vragovi i ove su sezoni iznimno loši, ovo im je već drugi poraz, a imaju samo dvije prvenstvene pobjede.

Andrij Jarmolenko je u 44. minuti doveo Čekićare u vodstvo, a njihov trijumf potvrdio je Aaron Cresswell u 84. minuti.

U idućem kolu West Ham ide u goste Bournemouthu dok će United biti domaćin Arsenalu.

U drugoj utakmici koja se igrala u rano nedjeljno poslijepodne Crystal Palace i Wolverhampton su odigrali 1:1. Domaćini su vodili autogolom Leandera Dendonckera od 46. minute pa sve do posljednjih trenutaka susreta, kada su gosti, u petoj minuti sudačke nadoknade, stigli do izjednačenja i boda. Strijelac je bio Diogo Jota koji je pogodio u situaciji s igračem manje, jer je u 73. minuti Romain Saiss dobio drugi žuti.