Nove čudesne obrane

VIDEO Je li moguće? Pogledajte što radi najbolji vratar Lige prvaka

U derbiju skupine E Monaco je pobijedio Tottenham 2-1 i osigurao prvo mjesto u skupini.

Domaćin je već u 11. minuti imao sjajnu priliku za vodstvo, no Radamel Falcao je promašio kazneni udarac. Točnije njegov udarac sjajno je zaustavio Hugo Loris, koji je imao novu briljantnu večer.

Lloris je osim obranjenog jedanaesterca imao i jednu od najboljih obrana cijele grupne faze Lige prvaka. I to nakon što je protiv Leverkusena sjajnom paradom Chicharitu izvadio loptu s crte. Vratar Tottenhama je nakon ubačaja s lijeve, Glikov pokušaj s pet metara koji je išao pod gredu.

Momčad iz Kneževine je povela u 48. minuti golom Djibril Sidibea, no četiri minute kasnije izjednačio je Harry Kane iz jedanaesterca. Međutim, radost gostiju kratko je trajala. Monaco je krenuo s centra i zabio za 2-1, a pogodak je postigao Thomas Lemar.