Vrlo važan bod

Nevjerojatan gol: Vratar Željezničara zabio sa svoje polovice u 93. minuti!

Uputio je loptu iz očaja, a ona je iznenadila svih, pa i gostujućeg vratara.

Vedran Kjosevski (Screenshot: YouTube)

Četvrto kolo Lige za prvaka u Bosni i Hercegovini donijelo je dvostruki sarajevsko-hercegovački obračun i jedan pogodak koji se ne viđa često na nogometnim terenima.

Na Grbavici je Željezničar ugostio Široki Brijeg koji je od 36. minute preko Dražena Bagarića stigao u prednost. To vodstvo su gosti zadržali sve do treće minute sudačke nadoknade kada se dogodila nesvakidašnja situacija.

Domaći vratar Vedran Kjosevski je prihvatio jednu loptu koju su izbili igrači Širokog Brijega i htio ju je vratiti u šesnaesterac gostiju. Međutim, ona je preletjela sve braniče Širokog, nezgodno odskočila i prevarila istrčalog vratara Krešimira Bandića te završila u mreži.

Kjosevski je postao junak Željezničara, a s obzirom kako je zgusnut poredak pri vrhu, tko zna, možda se na kraju ovaj bod kojeg im je donio pokaže i zlata vrijedan u borbi za naslov prvaka.

Zrinjski je u drugom derbiju kola s 1:0 pobijedio Sarajevo i sad je dva boda iza vodećeg Željezničara. Do kraja je još šest kola...