Ostali sportovi
SPORTOVI
Ostali sportovi
Ljubavni problemi...

Nemanja Vidić želi u Barcu zbog Ane Ivanović?

Pouzdani branič srpske reprezentacije i Manchester Uniteda, Nemanja Vidić mogao bi u ljetnom prijelaznom roku zamijeniti englesku španjolskom nogometnom ligom, tvrde španjolski mediji.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Iako je iza njega najbolja sezona u karijeri, a njegove nastupe u crvenom dresu impresionirale su mnoge, Nemanja Vidić navodno želi napustiti Manchester United i karijeru nastaviti u Barceloni, tvrdi španjolski 'Mundo Deportivo'.

Problem je u Ani Ivanović, supruzi 27-godišnjeg Nemanje, koja nije u nikakvoj rodbinskoj vezi sa slavnom tenisačicom. Naime, Vidićeva žena ne uživa u klimatskim uvjetima Manchestera i općenito engleskom mentalitetu, pa od svog muža traži da napusti Englesku i karijeru nastavi u Barceloni ili Italiji, tvrdi 'Mundo Deportivo', uz napomenu da je Vidić čak otvoreno ponudio svoje usluge Kataloncima.

>> Drogba žali što nije šakom udario Vidića

Vidić je došao u Manchester 2006. godine iz moskovskog Spartaka, ima ugovor do 2012. i vrijedi 30 milijuna eura. Iako Barca trenutno ne traži novog centralnog braniča, Vidićevu navodnu ponudu jako će teško odbiti..

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍