Ne radi to samo Mamić: I Svaguša ulazi u svlačionice

Nezadovoljan viđenim u utakmici s Lokomotivom Hajdukov predsjednik Joško Svaguša odmah poslije utakmice ušao je u svlačionicu i igračima poručio što misli o njihovoj igri...

Unatoč prvoj pobjedi u prvenstvu, mršavih 1:0 protiv Lokomotive nije zadovoljilo predsjednika Bijelih. Čim je ušao u svlačionicu igračima je rezolutno i povišenim tonom poručio 'Hajduk se ne smije braniti na Poljudu' pišu Sportske novosti.

Taj me trenutak stajao pet godina života! Moramo igrati svih devedeset minuta u istom ritmu

Svagušu je zasmetalo posljednjih dvadeset minuta utakmice kada su se Splićani povukli i prepustili inicijativu Lokomotivi. Mamićevski ulet u svlačionicu Svaguša je objasnio čuđenjem kako se Hajduk može braniti protiv Lokomotive.

'Bilo mi je teško gledati utakmicu, pogotovo nakon cijele situacije u kojoj smo se nalazili prije susreta. Došao sam čestitati igračima na pobjedi, ali i ukazati na propuste koji se u budućnosti ne smiju ponavljati.'

Očit nedostatak fizičke pripremljenosti Hajdukovce je zamalo stajao primljenog gola. Minutu prije kraja Antolić je pogodio okvir gola.

'Taj me trenutak stajao pet godina života! Moramo igrati svih devedeset minuta u istom ritmu, nametati tempo, vidjelo se da nam nedostaje snage na kraju, kazao je Svaguša.'

Prvenstvena pauza sigurno će dobro doći Splićanima koji će imati više vremena za popravljanje forme i kondicije. No, problem će im stvarati izostanak osmorice igrača zbog reprezentativnih obveza.