Radoševiću klupa

Napoli u posljednjim trenucima iskopao bod kod Sampdorije

U posljednjem susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sampdoria i Napoli su odigrali bez pobjednika 1-1...

Sampdoria je stigla u vodstvo u 57. minuti sjajnim golom Edera. On je primio loptu na nekih 17 metara od gola, povukao ju malo udesno i onda snažno pogodio donji desni kut gostujućih vratiju. Bio mu je to treći pogodak sezone.

Napoli je izjednačio u drugoj minuti sudačke nadoknade pogotkom Daniela Zapate, koji je bio najviši nakon ubacivanja Faouzija Gholama. Napoli je do izjednačenja stigao s igračem manje nakon što je u 84. minuti isključen Kalidou Koulibaly.

Hrvatski nogometaš Josip Radošević utakmicu je pratio s gostujuće klupe za pričuve.

Na ljestvici vodi Juventus sa 34 boda, Roma je druga s tri boda manje, a Napoli treći sa 23 boda. Genoa na četvrtoj poziciji također ima 23 boda, a Doria je peta s bodom manje. Na začelju je Parma sa šest bodova.