Svaka čast!

Nakon poniženja kod Bayerna nogometaši Porta dočekani poput heroja

Mnogi bi navijači 'razapeli' svoje nogometne ljubimce da izgube susret s 1:6. No to nije bio slučaj s navijačima Porta, koji je u utorak doživio poniženje u Münchenu...

Bayern je 1:3 iz prve utakmice okrenuo u sveukupno 7:4, odnosno slavio je u uzvratu s čak 6:1. Nakon svega 40 minuta rezultat je bio 5:0, no nogometaši Porta nisu se predavali do posljednjeg trenutka. Pogodak nade zabijen je 15 minuta prije kraja, no nakon crvenog kartona Bayern je ubio i posljednju nadu gostiju.

Igrači Porta bili su jako razočarani i utučeni rezultatom, ponajprije ispadanjem iz Lige prvaka, no po dolasku u zračnu luku Francisco de Sa Carneiro raspoloženje im je jednostavno moralo porasti.

Naime, navijači su svoje ljubimce dočekali poput HEROJA u 3 sata ujutro! Navijanjem i skandiranjem su pratili njihov hod od dolaznog terminala pa sve do autobusa.