Ludilo na Wembleyju

VIDEO Najveća zarada u svijetu nogometa: Uspjeh vrijedan 169 mil. eura!

Nogometaši Norwich Citya igrat će sljedeće sezone u Premijerligi nakon što su u majstorici za ulazak u elitni razred na Wembleyu pobijedili Middlesbrough s 2-0.

Norwich City je do pobjede došao već u ranoj fazi utakmice, Cameron Jerome je u 12. minuti iskoristio veliku pogrešku obrane Boroa, a samo tri minute kasnije Nathan Redmond je postavio konačan rezultat. Norwich je 2014. godine igrao u Premijerligi, a pridružili su se drugoligašima Bournemouthu i Watfordu, koji su to osigurali kao prvi i drugi.

Playoff utakmica za plasman u Premijerligi smatra se utakmicom koja donosi najveći prihod u svijetu nogometa, pa će tako Norwich dobiti oko 169 milijuna eura kroz prodaju TV-prava, nagradnih bonusa i sponzorskih ugovora.