Dobar start

Murić debitirao za Ajax i igrao svih 90 minuta u demoliranju PSG-a

Nakon što su prve momčadi Ajaxa i PSG-a otvorile Ligu prvaka remijem 1:1, u Amsterdamu su međusobno igrale i njihove momčadi do 19 godina, a uvjerljivo su slavili 'kopljanici' sa 6:1...

Zna se da PSG nema politiku stvaranja svojih igrača pa to ne čudi i nije toliko zanimljivo kao podatak da je za Ajax debitirao Robert Murić.

Već nakon prvih 45 minuta bilo je jasno da je Ajax bolja momčad jer su vodili 3:0. U 16. minuti za 1:0 zabio je Van de Beek, a onda je u 31. i 40. minuti još dva gola dodao El Idrissi.

U nastavku utakmice Van de Beek (55, 62.) je zabio još dva gola za 5:0, dok je počasni gol za Parižane zabio Demoncy u 73. minuti. Konačnih 6:1 postavio je Riedewald iz jedanaesterca u 86. minuti.

Robert Murić je igrao svih 90 minuta, a u 26. je dobio žuti karton. (Agencija VLM)