Debakl na oproštaju Ibrahimovića

Mourinho i Inter obrukali se u Americi!

U prvom pripremnom dvoboju ovoga ljeta nogometaši Intera, koji se nalaze na turneji u Sjedinjenim Američkim Državama, odigrali su neodlučeno (2-2) protiv izabrane momčadi sveučilišta UCLA...

Trener talijanskog prvaka Jose Mourinho na početku je utakmice izveo prilično šareni sastav, što su američki studenti iskoristili i poveli u 39. minuti preko Carasca.

Kad su u drugom dijelu na travnjak ušli, među ostalima, Cristian Chivu, Diego Milito i Zlatan Ibrahimović, kojem je to možda bila i posljednja utakmica u crno-plavom dresu, Inter je odmah preuzeo kontrolu.

Najprije je u 49. minuti izjednačio Marco Materazzi, još jedan od igrača koji je nekoliko minuta ranije ušao u igru, a Talijane je u vodstvo doveo Dejan Stanković u 67. minuti. Ipak, domaći su nogometaši uspjeli izvući remi, nakon što je u 70. minuti ogleda izjednačio Griffin.