Lider pao u Monte Carlu

VIDEO Monaco nokautirao Marseille, Subašić sačuvao čistu mrežu

Monaco je pobijedio Marseille 1:0 u 18. kolu francuskog prvenstva...

U derbiju 18. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je pobijedio Marseille 1-0, a pogodak odluke zabio je Bernardo Silva u 67. minuti.

VIDEO Veliko iznenađenje u Francuskoj: Ibrahimović nije u formi!

Hrvatski reprezentativac Danijel Subašić odlično je branio za momčad iz Kneževine koja ponovo nije primila gol.

OM nije iskoristio kiks PSG-a koji je na gostovanju kod Guingampa izgubio 0-1. Pobjednički gol zabio je Jeremy Pied u 11. minuti utakmice. PSG je tijekom susreta imao 74 posto posjeda lopte, Parižani su uputili 18 udaraca prema suparničkim vratima, a imali su i pet kornera, no nisu uspjeli 'probiti' domaćeg vratara Jonasa Lossla. Guingamp je ovom pobjedom pobjegao iz zone ispadanja.

Na ljestvici vodi Marseille sa 38 bodova, PSG je drugi sa 37 bodova, a treći je Lyon sa 36 bodova. Monaco je skočio na šesto mjesto sa 29 bodova.

REZULTATI:

Monaco - Marseille 1-0 (Silva 67)

Lille - Toulouse 3-0 (Sidibe 7, Da Graca 50, Roux 77)

Guingamp - PSG 1-0 (Pied 11)

Nica - St Etienne 0-0

U subotu:

Reims - Evian 3-2 (Diego 14,80, Mandi 78 / Wass 57, Cambon 68)

Montpellier - Lens 3-3 (Sanson 1, Barrios 16, Mounier 63 / Valdivia 17, Guillaume 34, Touzghar 80)

Bastia - Rennes 2-0 (Boudebouz 45+1, Cahuzac 81)

Lorient - Metz 3-1 (Ayew 13, Guerreiro 37, Jeannot 45+1 / N'Gbakoto 46)

Nantes - Bordeaux 2-1 (Veretout 23, Jug 66-ag / Hansen 28-ag)