Modrić se ozlijedio, Spursi nastavili odličan niz

Nogometaši Tottenhama ostvarili su i četvrtu pobjedu u četvrtom ovosezonskom nastupu Premiershipa. No, u pobjedi protiv Birminghama 2-1 su ostali bez Luke Modrića...

U 50. minuti je Lee Bowyer žestoko startao na hrvatskom reprezentativcu, te ga je nagazio po listu desne noge. Modrić je ostao ležati na travnjaku, a nakon nekog vremena je šepajući napustio White Hart Lane. Trenutačno se ne zna koliko je teška njegova ozljeda, no vjerojatno će ostatak dana dati neke odgovore po tom pitanju.

Ostaje samo kao kuriozitet naglasiti da je i Eduardo teško nastradao u utakmici protiv Birminghama, baš kao i Luka Modrić. Spomenuti Bowyer je mogao postati potpuni 'krvnik' Tottenhama jer je samo tri minute nakon pogotka Petera Croucha zabio za 1-1.

I dok je prolazila sudačka nadoknada na White Hart Laneu Aaron Lennon je majstorski okončao posljednju akciju na utakmici, te je s petnaestak metara pogodio bliži kut suparničkih vratiju za nova tri boda Tottenhama. Vedran Ćorluka je odigrao svih 90 minuta za Tottenham.

Blackburn i West Ham su odigrali utakmicu bez pogodaka, makar je s obje strane upućeno čak 32 udarca. No, Robinson s domaće strane i Green s gostujuće nisu morali odlaziti u svoju mrežu po niti jednu loptu, a za domaćina je završnicu susreta odigrao i hrvatski nogometaš Nikola Kalinić. Ušao je donedavni igrač Hajduka u igru u 75. minuti umjesto Robertsa.