Modrić: Biti kapetan Tottenhama velika je čast

Luka Modrić prokomentirao je na službenoj web-stranici Tottenhama svoj prvi nastup za nogometni klub s White Hart Lanea u kojem je bio kapetan momčadi.

Dogodilo se to u utorak u utakmici pripremnog turnira Barclays Asia Trophyja odigranoj na Worker's stadionu u Pekingu protiv West Hama, u kojoj je Tottenham pobijedio 1-0 pogotkom Jermaina Defoea iz 75. minute. Luka Modrić i Vedran Ćorluka odigrali su cijeli susret za pobjedničku momčad, a Modrić je u prvom poluvremenu bio kapetan, dok je u drugom vrpcu predao Robbieju Keaneu. Tottenham će u finalu tog turnira igrati protiv Hull Cityja u petak.

Bio sam oduševljen kada sam saznao da ću nositi vrpcu

'Za svakoga je igrača velika čast kada ga u njegovoj momčadi izaberu za kapetana. Tako je i za mene bila čast biti kapetanom Tottenhama. Bio sam oduševljen kada sam saznao da ću nositi vrpcu. Htio bih se ovim putem zahvaliti menadžeru Harryju Redknappu', kazao je Modrić.

Evo i kako je kapetan, pa makar i u jednoj utakmici, odnosno u jednom poluvremenu, vidio nastup svoje momčadi protiv West Hama.

'Mislim da smo igrali dobro. Bila je to naša najbolja utakmica u pripremnom razdoblju. Moramo biti zadovoljni s našim nastupom, pogotovo po velikoj vrućini. Na nama je da nastavimo napredovati i dobro se pripremimo već za 1. kolo novog prvenstva. Čeka nas Liverpool, vrlo težak suparnik za 1. kolo (prvenstvo počinje 15. kolovoza, op.a.), a start prvenstva je jako važan', zaključio je Modrić.