Miše: Dinamo bolji u prvom, mi u drugom dijelu

Splitska publika ispratila je trenera Hajduka uz ovacije i skandiranje usprkos tome što je njegov kolega iz modrog tabora podigao oba trofeja ove sezone.

Ante Miše čestitao je prije utakmice javno Dinamu na osvojenoj dvostrukoj kruni. Priznao je da je Dinamo najbolja momčad u Hrvatskoj, no sigurno mu dosta znači pozitivan skor (tri pobjede, poraz i remi) koji ove sezone ima s Modrima.

'Zadovoljan sam jer smo nakon prvog dijela imali 0:2. Dinamo nas je nadigrao u prvih 45 minuta, a da nije bilo vratara Tomića gubili bismo možda i još više', bila prva izjava Miše nakon utakmice.

Miše nije bio zadovoljan viđenim te je ponovio ono što se otprije zna. 'Utakmica je pokazala kako čim nemam u momčadi prvu jedanaestoricu ostali teško mogu odgovoriti svim zahtjevima. Oni koji su popunili broj nisu dobro igrali', rekao je nezadovoljni trener Bijelih.

Ipak, priznao je kako publika može biti zadovoljna viđenim te naglasio kako je rezultat realan jer je svaka momčad dobila po poluvrijeme.