Sumnjivo zaleđe

Milan prošao Sassuolo u kupu, Vrsaljku poništen pogodak

Hrvatski nogometni reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo u 1-2 (0-1) porazu od Milana na San Siru u osmini finala talijanskog Kupa...

Iako je u posljednjim trenucima prvog poluvremena zatresao mrežu domaćih, Vrsaljkov gol nije bio priznat zbog navodnog zaleđa.
Vrsaljko je bio najviši u skoku u petercu Milana u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i proslijedio loptu u mrežu, no pomoćni sudac procijenio je kako se naš igrač nalazi u nedozvoljenoj poziciji iako snimka to ne potvrđuje.

Milan je poveo u 38. minuti golom Pazzinija, Sassuolo je poravnao u 63. iz kaznenog udarca kojega je realizirao Sansone, ali "rossoneri" su ipak prošli dalje zahvaljujući pogotku De Jonga u 86. minuti.