breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Kaka efekt

Milan potopio Bolognu, zabio i Beckham

Kakin ostanak ujedinio je duh Milana pa su furiozno proslavili Brazilčev 'drugi dolazak' tj. ostanak visokom pobjedom u gostima kod Bologne. Igrač koji je najvećoj plaći u povijesti nogometa rekao 'ne zabio je i dva pogotka, a jedan je dao i David Beckham.

U susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju deklasirao Bolognu 4:1, a među strijelce se upisao i David Beckham. Bologna je povela već u devetoj minuti utakmice pogotkom Di Vaioa (9), no do konca poluvremena 'rossoneri' su zabili tri pogotka, a u nastavku samo potvrdili pobjedu. Dva pogotka je postigao Kaka (17, 43), a po jedan Seedorf (12) i Beckham (59). Gostima je put do pobjede olakšalo isključenje Mudinagya u 40. minuti.

Identičnim rezultatom Cagliari je u Rimu porazio Lazio, dok je Roma gostovanju 'razbila' Napoli 3:0. Pogotke za Romu zabili su Mexes (18), Juan (32) i Vučinić (50).

Genoa je remizirala s Cataniom 1:1, a novi hrvatski reprezentativac Ivan Jurić nije nastupio za
domaćine.

Rezultati:

Lazio - Cagliari 1:4 (Rocchi 4 / Jeda 6, 9, Acquafresca 21-11m, Matri 41)
Genoa - Catania 1:1 (Milito 73 / Barrios 67)
Bologna - Milan 1:4 (Di Vaio 9-11m / Seedorf 13, Kaka 17-11m,43, Beckham 59)
Napoli - Roma 0:3 (Mexes 18, Juan 32, Vučinić 50)
Lecce - Torino 3:3 (Munari 12,45+1, Castillo 73 / Saumel 47, Dellafiore 56, Natali 77)
Palermo - Udinese 3:2 (Simplicio 17,53, Cavani 57 / Pepe 2, Di Natale 63)
Siena - Atalanta 1:0 (Frick 44)