Milan deklasirao Udinese

Rossoneri će zimsku pauzu dočekati na trećem mjestu Serije A nakon što su jučer na San Siru deklasirali Udinese 5:1.

Ogled na San Siru bio je riješen već u prvom poluvremenu u kojem je Milan poveo 4:1, a u nastavku utakmice samo je potvrđena uvjerljiva pobjedu. Strijelci za domaćine su bili Pato (4, 18), Kaka (13, 52) i Clarence Seedorf (43), dok je pogodak za Udinese postigao Antonio Di Natale (17).

Utakmicu Milana i Udinesea s tribina je pratio novi član Milana David Beckham koji je u subotu i službeno predstavljen kao novo pojačanje. Beckhamov ugovor s Milanom traje do 8. ožujka, a nakon toga se vraća u SAD.

REZULTATI:

Milan - Udinese 5:1 (Pato 4,18, Kaka 13,52, Seedorf 43 / Di Natale 17)

Atalanta - Juventus 1:3 (Vieri 48 / Del Piero 30, Legrottaglie 37, Amauri 82)

Cagliari - Reggina 1:1 (Acquafresca 1 / Brienza 61-11m)

Catania - Roma 3:2 (Baiocco 34, Morimoto 40,56 / Vučinić 74, Menez 78)

Chievo - Genoa 0:1 (Olivera 89)

Lecce - Bologna 0:0

Sampdoria - Fiorentina 0:1 (Montolivo 19)

Prati nas na Instagramu!
Nogometaši Hajduka i Osijeka su saznali imena potencijalnih protivnika u 3. pretkolu Konferencijske lige.

Ako momčad Gennara Gattusa opravda ulogu favorita i svlada HB Torshavn, onda ih u trećem pretkolu čeka poraženi iz dvoboja Trabzonspor - Ružomberok.

Što se pak tiče Osječana, oni prvo moraju svladati Levadiu iz Tallinna, a onda u trećem pretkolu idu na pobjednika dvoboja između Zire i DAC.

📷 AFP
Rijeka saznala ime potencijalnog protivnika u 3. pretkolu Europske lige, a to će biti pobjednik dvoboja Šerif - Elfsborg.

📷 AFP
Domagoj Vida se nakon 14 godina oprostio od igranja za hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a u nizu reakcija je i ona Matea Kovačića koji mu je posvetio zaista prekrasnu objavu.

"Koliko god mi ovo teško palo, a tebi sigurno još puno teže, baš sam sretan što smo imali priliku zajedno boriti se za najljepši dres i proslaviti najveće trenutke hrvatske reprezentacije. Voli te Kova!", poručio je Kovačić. ❤️🇭🇷