Ne ide pa ne ide...

Messi se vratio u reprezentaciju, Argentina dobila novi šamar

Uzeo je time-out nakon Svjetskog prvenstva u Rusiji, povratak je uslijedio ovog petka.

Izbornik Venezuele Rafael Dudamel i Lionel Messi (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Lionel Messi vratio se u reprezentaciju Argentine, a povratak neće pamtiti po dobrom.

Gaučosi su u prijateljskoj utakmici u Madridu, na stadionu Atletico Madrida, igrali s Venezuelom i izgubili s 3:1.

Kola su krenula nizbrdo već u šestoj minuti kada je Newcastleov napadač Salomon Rondon zabio za vodstvo Venezuele. Na poluvrijeme je Argentina otišla s dva gola zaostatka jer je Jhon Murillo poentirao u 44. minuti.

Argentinski izbornik Lionel Scaloni pokušao je s tri promjene na poluvremenu prodrmati svoju momčad i u tome je djelomično i uspio. Jedan od igrača koji su ušli u nastavku, Lautaro Martinez, u 59. minuti je smanjio prednost Venezuele i Argentinci su krenuli po izjednačenje.

Međutim, umjesto toga - novi šok. U 75. minuti je dosuđen jedanaesterac za Venezuelu kojeg je Joseph Martinez pretvorio u pogodak, postavivši konačan rezultat.

Nova prognoza u Keč Kešu Keč Keš ima novu vrlo direktnu prognozu, ali upozorava na najveću opasnost za Vatrene divider

Messiju je ovo bila prva utakmica za reprezentaciju nakon neuspjeha na Svjetskom prvenstvu u Rusiji gdje su ispali odmah u osmini finala od Francuske. Poslije SP-a je uzeo time-out, protekle jeseni nije igrao u nekim prijateljskim dvobojima, ali sad se vratio.

Doživio je i lakšu ozljedu zbog koje će propustiti prijateljski dvoboj Argentine i Maroka koji se igra u utorak.