Legenda smirivala

VIDEO Masovna tučnjava u Sibiru: Isključena (samo) trojica igrača!

Nevjerojatne scene dogodile su se ove srijede na drugoligaškoj utakmici u Rusiju.

Utakmicu između klubova Sibir Novosibirsk i Torpedo Armavir obilježila je masovna tučnjava nogometaša.

Pri rezultatu 2:2, u 90. minuti, nakon nasrtaja jednog igrača s leđa igrača na centru terena uslijedila je tučnjava koja je trajala oko pola minute.

Kad su se strasti smirile, sudac je trojici najratobornijih pokazao crveni karton iako je mogao isključiti barem još toliko nogometaša.

Okidač za tučnjavu bio je jedanaesterac koji je minutu ranije dosuđen za goste. Bio je to čak treći penal za njih dosuđen na utakmici što je razjarilo domaće igrače i navijače.

Situaciju je smirivao i legendarni Valeri Karpin, danas trener Torpeda, koji je najveći trag u igračkoj karijeri ostavio u Celti iz Viga zajedno sa sunarodnjakom Aleksandrom Mostovoijem.