breaking news !: UŽIVO Milanović: "Ovo je priprema za državni udar"
'Tko je on?'

VIDEO Debi iz snova: Klinac spasio United od velike sramote

Čovjek kojeg je Louis van Gaal izvukao 'niotkud' spriječio je blamažu Crvenih vragova.

U uzvratu šesnaestine finala Europa lige Manchester United se dugo mučio s danskim prvakom Midtjyllandom.

Konačni rezultat od 5:1 zapravo ne odražava pravo stanje stvari na terenu jer Danci su dugo imali United 'na konopcima'. Na poluvremenu je bilo 1:1 (u prvoj utakmici Midtjylland je slavio 2:1), a onda se jedan mladić pobrinuo za erupciju oduševljenja na Old Traffordu.

Marcus Rashford u svom debiju za slavni engleski klub postigao je dva gola i odveo utakmicu u mirnije vode.

"Tko je sad ovaj", pitaju se brojni ljubitelji nogometa čak i na Otoku gdje do sad Rashford nije zaigrao u seniorskoj konkurenciji.

Napadač je to rođen 31. listopada 1997., a s obzirom na impresivan prvi nastup od njega će se u budućnosti očekivati velike stvari. Na Old Traffordu je od svoje 14. godine, bio je engleski reprezentativac u uzrastu do 16 i do 18 godina.

U zapisnik protiv Midtjyllanda upao je zahvaljujući ozljedi Anthonyja Martiala, a kako je i Wayne Rooney ozlijeđen, vjerojatno se Rashfordu smiješi lijepa minutaža.