odlična partija

VIDEO Brozović pogotkom nokautirao Napoli i 'uručio' naslov prvaka Juveu

U odličnoj formi nastavlja igrati hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović...

U derbiju 33. kola talijanske Serie A Inter je u Milanu pobijedio drugoplasirani Napoli s 2-0, a među strijelce se upisao i Marcelo Brozović.

Brozović je pogodio iz kontranapada za 2-0 u 44. minuti, nakon što ga je majstorski iz prve poslužio strijelac prvog pogotka Mauro Icardi. Napuljsku momčad "načeo" je Icardi već u 4. minuti susreta, nakon proigravanja Medela.

Brozović i Ivan Perišić odigrali su cijeli susret kod domaćina, dok je Ivan Strinić, koji je trebao pratiti Brozovića kod drugog pogotka, nastupio 50 minuta za Napoli.

Iner je jako pomogao Juventusu, koji vodi sa 76 bodova - šest više od Napolija - a ima i utakmicu manje. Inter se pobjedom učvrstio na četvrtom mjestu s tri boda manje od trećeplasirane Rome, dok Fiorentini bježi pet bodova.