Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Sjajna atmosfera

VIDEO Mourinho izgorio u paklu Istanbula: Pogledajte čudesni gol za totalnu ludnicu!

Manchester Uniteda poražen je na gostovanju kod Fenerbahčea u Istanbulu s 2:1

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

U najzanimljivijem dvoboju 4. kola Europske lige nogometaši Manchester Uniteda su poraženi na gostovanju kod Fenerbahčea u Istanbulu s 2:1.

Turci su do pobjede došli pogocima Sowa i Lensa, a minutu prije kraja je poraz za momčad Josea Mourinha ublažio Wayne Rooney sjajnim udarcem s distance. Moussa Sow postigao je pektakularan gol škaricama. United je ovim porazom pao na treće mjesto skupine iza Fenerbahčea i Feyenoorda.

Roma je slavila s 4-2 kod bečke Austrije uz dva gola Edina Džeke, dok je Athletic Bilbao pobijedio Gent s čak 5-3, a gol za Belgijance je polučio bivši igrač Hajduka Tino Sven Sušić, dok je svih pet golova za domaćina postigao Aritz Aduriz.

Skupina A:
Fenerbahče Istanbul - Manchester United 2-1

Zorja Lugansk - Feyenoord Rotterdam 1-1

1. Feyenoord 4 2 1 1 3:2 7
2. Fenerbahce 4 2 1 1 5:6 7
3. Manchester United 4 2 0 2 6:4 6
4. Zorja Lugansk 4 0 2 2 2:4 2

Skupina B:
Astana - Olympiakos Pirej 1-1

Apoel Nikozija - Young Boys Bern 1-0

1. Apoel 4 3 0 1 5:4 9
2. Olympiacos 4 2 1 1 6:3 7
3. Young Boys 4 1 1 2 3:3 4
4. Astana 4 0 2 2 3:7 2

Skupina C:
Anderlecht - Mainz 6-1

Gabala - St. Etienne 1-2

1. Anderlecht 4 2 2 0 11:4 8
2. Saint-Etienne 4 2 2 0 5:3 8
3. Mainz 05 4 1 2 1 6:10 5
4. Gabala 4 0 0 4 4:9 0

Skupina D:
Maccabi Tel Aviv - Alkmaar 0-0

Zenit St. Peterburg - Dundalk 2-1

1. Zenit 4 4 0 0 13:5 12
2. Maccabi Tel-Aviv 4 1 1 2 5:6 4
3. Dundalk 4 1 1 2 4:5 4
4. Alkmaar 4 0 2 2 2:8 2

Skupina E:
Astra Giurgiu - Viktoria Plzen 1-1

Austria Beč - Roma 2-4

1. Roma 4 2 2 0 12:6 8
2. Austria 4 1 2 1 8:9 5
3. Astra Giurgiu 4 1 1 2 5:9 4
4. Viktoria Plzen 4 0 3 1 3:4 3

Skupina F:
Sassuolo - Rapid Beč 2-2

Athletic Bilbao - Genk 5-3

1. Genk 4 2 0 2 10:9 6
2. Athletic Bilbao 4 2 0 2 6:8 6
3. Sassuolo 4 1 2 1 7:6 5
4. Rapid 4 1 2 1 6:6 5

Skupina G:
21.05 sati Panathinaikos Atena - Standard Liege
21.05 Ajax Amsterdam - Celta Vigo
1. Ajax 3 2 1 0 5:3 7
2. Celta Vigo 3 1 2 0 5:3 7
3. Standard Liege 3 0 2 1 3:4 2
4. Panathinaikos 3 0 1 2 3:6 1

Skupina H:
21.05 Gent - Šahtar Donjeck
21.05 Braga - Konyaspor
1. Šahtar Donjeck 3 3 0 0 8:0 9
2. Gent 3 1 1 1 3:6 4
3. Braga 3 0 2 1 2:4 2
4. Konyaspor 3 0 1 2 1:4 1

Skupina I:
21.05 Schalke - Krasnodar
21.05 Nica - Salzburg
1. Schalke 3 3 0 0 5:1 9
2. Krasnodar 3 2 0 1 6:3 6
3. Nica 3 1 0 2 3:6 3
4. Salzburg 3 0 0 3 1:5 0

Skupina J:
21.05 PAOK Solun - Karabah Agdam
21.05 Fiorentina - Slovan Liberec
1. Fiorentina 3 2 1 0 8:2 7
2. PAOK 3 1 1 1 2:3 4
3. Karabah 3 1 1 1 5:7 4
4. Slovan Liberec 3 0 1 2 4:7 1

Skupina K:
21.05 Southampton - Inter Milano
21.05 Sparta Prag - Hapoel Beer Ševa
1. Sparta Prag 3 2 0 1 4:4 7
2. Southampton 3 1 1 1 3:1 4
3. Hapoel Beer-Sheva 3 1 1 1 2:1 4
4. Inter 3 1 0 2 2:5 3

Skupina L:
21.05 Zürich - Steaua Bukurešt
21.05 Villarreal - Osmanlispor
1. Villarreal 3 1 2 0 5:4 5
2. Osmanlispor 3 1 1 1 5:4 4
3. Zürich 3 1 1 1 4:4 4
4. Steaua 3 0 2 1 2:4 2

Nastavi čitati

Nastavi čitati