Prvijenac Pogbe

VIDEO United kakvog želi Mourinho: Pregazili aktualne prvake!

Prva utakmica šestog kola Premierlige odigrana je na Old Traffordu.

U prvoj utakmici šestog kola Premierlige Manchester United je pobijedio Leicester 4:1.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već do poluvremena kada su Crveni vragovi stekli velika četiri gola prednosti.

Serija pogodaka počela je u 22. minuti kada je Chris Smalling zabio glavom nakon kornera. Juan Mata u 37. postiže drugi, a Marcus Rashford u 40. minuti treći gol za United. Svoj prvi gol za United u 42. je postigao Paul Pogba, ponovno nakon kornera kojeg je izveo Daley Blind.

U nastavku su aktualni prvaci uspjeli smanjiti kada je strijelac bio Demarai Gray u 59. minuti.

Jose Mourinho je tako nakon dva uzastopna poraza stigao do četvrte pobjede i ukupno 12 bodova u dosadašnjem dijelu sezone dok su Lisice u donjem dijelu ljestvice, sa sedam osvojenih bodova.

Manchester United 4-1 Leicester - All Goals... by hqfootball2016