Izgubili svaku nadu

Manchester United izgubio, Watford odličan, Fulham ispao iz Premierlige

Unaprijed su odigrane dvije utakmice 33. kola engleske Premierlige...

U unaprijed odigranim utakmicama 33. kola engleske Premierlige pobjede su ostvarili Wolverhampton i Watford.

Wolvesi su s 2:1 pobijedili Manchester United i nanijeli mu neugodan udarac u nastojanjima da završe među prva četiri i tako se plasiraju u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Crveni vragovi su rano poveli pogotkom Scotta McTominayja, u 13. minuti, ali u 25. je stvari na početak vratio Diogo Jota.

U uvodnim minutama nastavka dva žuta kartona unutar pet minuta dobio je najiskusniji čovjek na terenu, Unitedov kapetan Ashley Young, a prednost igrača više domaćini su iskoristili u 77. minuti kada je u jednoj gužvi Chris Smalling postigao autogol za veliko slavlje navijača Wolverhamptona.

Bio je to trijumf kojim su Wolvesi zadržali sedmo mjesto ispred Watforda koji je ovog utorka sa 4:1 deklasirao Fulham i poslao ga natrag u Championship.

Fulham je ostao na 17 bodova i više nema niti teoretske šanse za spasiti se, dok je Watford sada na osmom mjestu, s jednim bodom manje od Wolverhamptona i dva više od Evertona.