Austin zabio za pobjedu

VIDEO Šok za ManUtd: Još jedna blijeda partija Van Gaalove momčadi

Nakon prošlotjednog trijumfa protiv Liverpoola navijači Manchester Uniteda vjerojatno su se ponadali da slijede bolji dani, ali ubrzo je stigao 'hladan tuš', poraz od Southamptona 0-1...

Louis van Gaal definitivno je učinio ManUtd jednom od najdosadnijih momčadi u ligi. U 11 prvenstvenih utakmica na Old Traffordu ove sezone u prvom poluvremenu pao je samo jedan pogodak. Da se ziheraška igra ne isplati potvrdio je i Southampton, koji je šokirao ManUtd pred svojim navijačima nakon prošlotjednog trijumfa kod Liverpoola.

Strijelac pobjedničkog gola za 'svece' bio je Charlie Austin u 87. minuti. Da stvar bude bolja, Austin je na terenu proveo tek 12 minuta u svom debiju za Koemanovu momčad nakon što je pristigao iz QPR-a. I odmah je zabio za pobjedu.

Charlie Austin 0:1 | Manchester United v... by zidanekrisz

Ovim porazom United se dodatno udaljio od Lige prvaka, ali ono što treba zabrinjavati je igra koje nema. Pitanje je koliko će još strpljenja imati na Old Traffordu. Da se, primjerice, radi o Davidu Moyesu već bi odavno bio bivši.