U prvoj utakmici 35. kola engleske nogometne lige Manchester United je suvereno prošao gostovanje kod Middlesbrougha. Slavili su prvaci 2-0...

Svoj drugi pogodak ove sezone u 25. je minuti zabio velški veteran u momčadi Alexa Fergusona Ryan Giggs. Pogodio je u prvoj utakmici nakon što je izabran za najboljeg igrača sezone u izboru Udruženja profesionalnih nogometaša Velike Britanije (PFA). Njegov je izbor izazvao pregršt kontroverzi obzirom da u ulozi rezervista vjerojatno igra najmanje dobru sezonu u karijeri.

Za bolju je gostujuću momčad konačan rezultat postavio Korejac Ji-Sung Park u 51. minuti. Krasno mu je loptu u prostor gurnuo Wayne Rooney.

Pogotke s ove utakmice pogledajte ovdje!

Četiri utakmice prije kraja Manchester United drži šest bodova prednosti na vrhu ljestvice.

Redoslijed: 1. Manchester United 80, 2. Liverpool 74, 3. Chelsea 71, 4. Arsenal 65, 5. Aston Villa 55...