Ostavio ga u svlačionici

Mamić 'poludio' na svog igrača: Soudanijev potez je nedopustiv!

Nogometaši Dinama preokretom protiv Zagreba došli su do nova tri boda. 'Modri' su pobijedili s 2-1 (0-1) i vratili se na čelo ljestvice...

Dinamo nije briljirao, ali teren je bio iznimno težak pa je i trener zadovoljan zbog upisanih bodova i povratka na vrh. 'Modri' su gubili na poluvremenu, a na kraju su u Kranjčevićevoj pobijedili s 2:1.

''Čestitke momčadi na pobjedi na izuzetno teškom terenu. Bili smo u zaostatku, u drugom poluvremenu je momčad jako dobro reagirala i vratili se što je bilo još teže na ovakvom terenu i velike čestitke momčadi'', rekao je Zoran Mamić pa dodao:

''Uz sav respekt i pohvale Zagrebu, suvisle akcije momčadi koja dominira i želi igru na ovom terenu gdje je lutrija kako će lopta odskočiti ili stati su bile gotovo nemoguće. Nama je ovo već druga utakmica zaredom u ovakvim uvjetima i nadam se da toga više neće biti.''

Nakon odmora Mamić je na teren poslao Pjacu i Šovšića koji su inicirali preokret.

''Zato smo i napravili dvije izmjene u poluvremenu. Velika pohvala ide Pjaci i Šovšiću koji su ušli u utakmicu i bili jako dobri te mogu samo poželjeti da tako nastave dalje. Na početku smo solidno krenuli i kombinirali, ali nismo realizirali prilike što nam se često događa u zadnje vrijeme. Zadnje dvije utakmice smo imali desetak prilika jedan na jedan tako da ćemo na tome morati poraditi.''

Soudani je jedan od dvojice koji je na poluvremenu ostao u svlačionici, a razlog je njegova ležernost u prvom dijelu. Upravo je nakon njegove nesmotrene pogreške Zagreb zabio gol.

''To je neoprostivo! Šansa se uvijek može promašiti i to je manji problem, ali ovo je ozbiljan posao i takve stvari se ne smiju događati'', zaključio je trener Dinama.