Kakva utakmica...

Ludi preokret Uniteda: Sanchez u 90. minuti spasio Mourinha

Crveni vragovi su do 10. do 70. minute bili u zaostatku od dva gola, ali su ipak uzeli sva tri boda.

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su velikim preokretom na svom Old Traffordu pretposljedni Newcastle s 3:2 pa trener Jose Mourinho može barem malo odahnuti u strahu od otkaza.

Newcastle je već nakon deset minuta vodio s 2:0 golovima Kennedya (7) i Mutoa (10) i tragičnim pogreškama u obrani te se činilo da će United i petu utakmicu zardom ostati bez pobjede.

No, uslijedio je veliki preokret u zadnjih 20 minuta utakmice kada su Mata (70), Martial (76) i Sanchez (90) bacili u delirij gledatelje.

Inače, United na svom terenu nikad u Premierligi nije primio dva gola u prvih deset minuta, ove subote se to prvi put dogodilo...

Što se Mourinha tiče, njemu će uoči reprezentativne stanke dobro doći ova tri boda za malo mira. Vjerojatno će zasad ostati na klupi, ali ako pod hitno ne započne neku seriju pobjeda kojom će krenuti prema vrhu, pitanje je dana kad će se čelnici Crvenih vragova odlučiti za smjenu...