Svaki gol je bitan

Luda utakmica puna preokreta: Ovako se žestoko bori za ostanak u Serie A

Nedjeljni program devetog kola talijanskog nogometnog prvenstva ponudio je uzbudljivi dvoboj sa čak šest golova.

Igrači Frosinonea (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U prvoj utakmici nedjeljnog programa devetog kola Serie A nije bilo pobjednika, ali jest nekoliko preokreta - Frosinone i Empoli su odigrali 3:3.

Domaćini su poveli u osmoj minuti kada je Matias Silvestre postigao autogol, u 32. je izjednačio Miha Zajc, da bi početkom drugog dijela, u 48. minuti, Silvestre pogodio ovaj put u pravu mrežu.

Frosinone se nije predavao, u 52. minuti domaći kapetan Daniel Ciofani iskoristio je kazneni udarac, dosuđen tek nakon pregledavanje snimke, za izjednačenje na 2:2. Isti je igrač ponovno doveo Frosinone u vodstvo u 63. minuti.

Konačnih 3:3 postavio je Turčin Salih Učan u 79. minuti te tako ostavio Frosinone i dalje bez pobjede.

Oba ova takmaca ostat će i nakon ovog kola u zoni ispadanja i čeka ih velika borba za ostanak u elitnom rangu talijanskog nogometa.