Gotovo da nema spasa

Loš rezultat u Valenciji: Klub kojeg su svi simpatizirali na rubu ispadanja iz Primere

Prva utakmica nedjeljnog programa 31. kola Primere odigrana je u Valenciji.

Levanteovi igrači (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Levante je pobijedio Las Palmas s 2:1 u prvoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola Primere.

Za vodstvo domaćih pogodak je u 35. minuti postigao Coke. Garcia je donio izjednačenje gostima u 50. minuti, da bi u drugoj minuti sučevog vremena Campana donio sva tri boda Levanteu.

Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za Las Palmas i bio je začetnik akcije iz koje je njegova momčad došla do izjednačujućeg pogotka.

Ova pobjeda Levantea loš je rezultat za Deportivo - klub iz La Corune koji je prije 15-ak godina (generacija Djalminhe, Makaayja, Valerona...) žario i palio Europom, a sad je na rubu ispadanja, po treći put u posljednjih osam sezona (ispali su bili i 2011. te 2013. godine).

Deportivu nakon današnjeg slavlja Levante bježi velikih osam bodova, a ima i dvostruko bolju gol-razliku (-17 naspram -34). U prijevodu, legendarni Clarence Seedorf koji ih danas trenira teško će spasiti popularni Depor...

VIDEO ----> Levante - Las Palmas 2:1