Sjajno izdanje

Lokomotiva demolirala Zagreb sa šest komada i prestigla Hajduk!

Druga utakmica subotnjeg programa 21. kola HNL-a ponudila je još više pogodaka u odnosu na onu iz Gradskog vrta.

Lokomotiva je kao gost pobijedila Zagreb sa 6:0 u Kranjčevićevoj i tim rezultatom, barem do nedjelje kada Hajduk ugošćuje Slaven Belupo, skočila na treće mjesto.

Niti mizerna posjeta (200-tinjak gledatelja) nije omelo igrače Tomislava Ivkovića koji su prikazali fenomenalnu igru i kažnjavali sve greške u obrani Pjesnika.

Marko Kolar je pogodio u drugoj i 44. minuti za uvjerljivu prednost Lokosa na odmoru da bi u posljednjih pola sata zabili još četiri gola.

Pitanje pobjednika riješeno je autogolom Dominika Kovačića u 63. minuti nakon čega su igrači Lokomotive zabijali još u 69. (Jan Doležal), 85. (Šime Gržan) i 91. minuti (Mirko Marić).