Klopp može biti zadovoljan

Liverpool slavio u sudaru europskih velikana, Lovren bez kapetanske trake

Liverpool je na International Champions kupu u SAD-u svladao Milan s 2:0...

Pogotke za Redse postigli su Origi (59') i Firmino (73'). Zanimljivo da Dejan Lovren nije bio kapetan Liverpoola. Igrao je do 75. minute, no kapetansku traku nosio je James Milner.

Klopp je napravio nekoliko promjena u odnosu na poraz od Chelseaja, a debitirao je i veznjak Georginio Wijnaldum. Instant učinak u svojoj prvoj utakmici u predsezoni imao je Divock Origi, koji je ušao na poluvremenu.

Simon Mignolet zamijenio je ozlijeđenog vratara Kariusa, dok su se u prvih 11 našli već spomenuti kapetan James Milner i napadač Daniel Sturridge. Milan je nakon pobjede na penale protiv Bayerna ovaj put podbacio.

U Australiji je Atletico Madrid s 1-0 izgubio od Melbourne Victoryja, a Šime Vrsaljko nije igrao.