Razbili Spurse

VIDEO Sjajan pogodak pojačanja Redsa, Lovren 'secirao' Balotellija

Liverpool je u 3. kolu Premiershipa pobijedio je Tottenham s uvjerljivih 3:0 na White Hart Laneu…

Strijelci za „Redse“ bili su Sterling (8), Gerrard (49-11m) i Moreno (60), koji je postigao sjajan pogodak pretrčavši pola terena s loptom i snažnim udarcem pogodio malu mrežicu. Tim pogotkom Liverpoolovo pojačanje iz Seville donekle se iskupilo za lošu igru u prošlom kolu u derbiju na Etihadu.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je dobru partiju u redovima Liverpoola. Lovren je na travnjaku proveo svih 90. minuta, bio je znatno sigurniji nego u prošlom kolu kada je Liverpool izgubio na gostovanju kod Manchester Cityja.

„Pokazali smo karakter, igrali vrlo dobro i zasluženo pobijedili. Ovo je vrlo važna pobjeda jer sada slijedi reprezentativna stanka“, kazao je Lovren.

Od prve minuta za Liverpool je nastupio i Mario Balotelli kojem je to prva utakmica u dresu „Redsa“. Talijanskog napadača u 61. minuti zamijenio je Lazar Marković.

Lovren je prokomentirao Balotellijev dolazak na Anfield.
„Zanimljivo je dijeliti svlačionicu i igrati s Balotellijem u istoj momčadi. On je sjajan igrač i čovjek s posebnim karakterom, u pozitivnom smislu. Sretnim smo što ga imamo u momčadi“, kazao je Lovren.

Livrepool je trenutačno peti na ljestvici sa šest osvojenih bodova, dok je Tottenham šesti također sa šest bodova.

Jelavić strijelac za Hull City

Nikica Jelavić je u 74. minuti postigao jedini pogodak za Hull City u porazu protiv Aston Ville (1-2). Za domaćine su pogotke postigli Agbonhalor (14) i Weimann (36).

Večeras još igraju Leicester - Arsenal, a na ljestvici vode Chelsea i Swansea s maksimalnih devet bodova.