Kloppov stroj

Liverpool niže pobjede i ne da vrh, City protutnjao kroz Wales, kiks Uniteda

Odigrano je još šest utakmica šestog kola Premierlige...

Poslije londonskog susreta Fulhama i Watforda (1:1) odigrano je još šest utakmica šestog kola Premierlige.

Sa stopostotnim nizom nastavio je lider Liverpool, svladavši na svom Anfieldu Southampton s 3:0 uz autogol Wesleyja Hoedta te pogotke Joela Matipa i Mohameda Salaha.

Manchester City je gostovao u Walesu kod Cardiffa i tamo je iskalio bijes na domaćinima nakon poraza od Lyona na startu Lige prvaka. Završilo je 0:5 uz golove Sergija Aguera, Bernarda Silve i Ilkayja Gundogana u prvom te dvostrukog strijelca Riyada Mahreza u drugom poluvremenu.

Manchester United je kiksao na Old Traffordu, odigrali su 1:1 s Wolverhamptonom. Poveli su Crveni vragovi preko Freda u 18. minuti, a bod gostima donio je Joao Moutinho u 53. minuti.

Bez pobjednika je završio i dvoboj Crystal Palace - Newcastle (0:0).

Leicester je s 3:1 kod kuće pobijedio Huddersfield dok je Burnley deklasirao Bournemouth sa 4:0 i upisao prvu pobjedu u sezoni.