Lovrenu svih 90 minuta

VIDEO Liverpool na krilima Sterlinga pobjedom otvorio novu sezonu!

Hrvatski nogometni reprezentativac Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta za Liverpool u 2-1 pobjedi protiv njegovog donedavnog kluba Southamptona u 1. kolu nove sezone Premierlige na Anfieldu...

Liverpool nije odigrao briljantnu utakmicu, ali je na krilima odličnog Sterlinga došao do važne pobjede protiv neugodnog Southamptona koji će i ove godine mnogima zagorčati život.

Pogotke za Liverpool postigli su Raheem Sterling (23) i Daniel Sturridge (79), dok je uspješan za Southampton bio Nathaniel Clyne (56) koji je zabio prekrasan pogodak.

Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta, nekoliko puta slabije reagirao, ali većinu susreta bio je pravovremen. Dodajmo kako je pri svakom dodiru s loptom dobio zvižduke gostujućih navijača koji mu ne mogu oprostiti što ih je nakon jedne sezone napustio.