Sve dalje od Lige prvaka

Pobjeda Uniteda, veliki preokret na Anfieldu: Lovren se ozlijedio!

Redsi su doživjeli težak udarac u borbi za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone.

U 34. kolu Premierlige Manchester United je u nedjelju u gostima dobio Burnley sa 2:0 golovima Anthonyja Martiala (21) i Waynea Rooneyja (39).

Za 31-godišnjeg Rooneyja, koji je najbolji strijelac u povijesti Crvenih vragova, ovo je bio tek drugi nastup u početnoj postavi Uniteda u 2017. godini, te tek treći prvenstveni gol ove sezone. Rooney je za United zabio 251 gol, a iza njega je legendarni Bobby Charlton sa 249.

Manchester United, koji je na petom mjestu, ima bod manje od četvrtoplasiranog Manchester Cityja, a u četvrtak ta dva kluba na stadionu Cityja igraju zaostalu utakmicu 26. kola.

Liverpool je na svom stadionu protiv Crystal Palacea neočekivano izgubio sa 1:2. Domaćini su poveli golom Philippea Coutinha (24), a poravnao je Christian Benteke (42). Nakon kornera u 74. minuti Christian Benteke pokraj neopreznog Lovrena zabija za pobjedu Crystal Palacea.

Dejan Lovren za Liverpool je igrao do 79. minute, kada je zbog ozljede napustio teren.