'Kriminalan' skor

VIDEO Šokantan poraz Marseillea na domaćem terenu!

Prvenstveno kolo u Francuskoj otvoreno je rezultatom koji, sudeći prema stanju na ljestvici, možda i nije iznenađenje, ali...

U prvoj utakmici 31. kola Ligue 1 Rennes je kao gost svladao Marseille s visokih 5:2 (3:1).

Utakmica je počela nestvarno za goste koji su nakon manje od 15 minuta vodili sa 3:0 golovima Gourcuffa (4), Diagnea (9) i Dembelea (14). U tim trenucima na obje tribine iza gola domaći navijači pokušali su provaliti u teren, nekoliko minuta izgledalo je da bi moglo doći do prekida dvoboja, ali su pripadnici specijalne policije stigli relativno brzo i strasti su se smirile.

Marseille je uspio smanjiti na 2:3 preko Thauvina (20) i Rolanda (50), ali do velikog preokreta nije došlo. Svojim drugim golom Gourcuff (59) je povisio na 4:2 za Rennes, a konačni rezultat postavio je Sio (77).

Ovom pobjedom Rennes je skočio na treće mjesto ljestvice sa 48 bodova, jednim više od četvrte Nice i dva od petog Lyona, dok je Marseille 10. sa 39 bodova.

Zanimljivo, u 16 ovosezonskih utakmica na svom Velodromeu Marseille je upisao samo dvije pobjede, uz devet remija i pet poraza.

All Goals HD - Marseille 2-5 Rennes - 18-03-2016 by Video-Sport