Leko ponovno zabio za Monaco

Hrvatski je veznjak, koji je u 19.minuti zaradio žuti karton, zabio i drugi gol ove sezone u francuskom prvenstvu. Precizan je bio i u prošlom kolu u remiju kod Lyona (2-2), također postigavši prvi gol na utakmici.

U 77. minuti utakmice Monaca i Rennesa na stadionu Louis II Jerko Leko realizirao je 11-erac pri rezultatu 0-0 i utabao svojoj momčadi put do domaće 3-1 pobjede. Nakon toga Pino je dodao dva gola za Kneževljane, dok je na 2-1 u 86. minuti smanjio Cheyrou.

Utakmicu je ponajprije odredio crveni karton gostujućeg igrača Aubeyja u 75. minuti nakon grubog nasrtaja na Pina. Nikola Pokrivač u igru je ušao u 88. minuti, dok Dario Šimić nije nastupio zbog problema s koljenom.

Sastav Nantesa na svom je Le Beaujoireu pobijedio Niceu 2-0 bez pomoći Ivana Klasnića. Golove za domaće zabili su Bekamenga u 18. i Bagayoko u 89. minuti. Za goste je drugi žuti odnosno isključujući crveni karton zaradio Cid u 56. minuti.