lyonu derbi

Ibrahimović izvukao PSG: Francuski lider ima 24 boda viška

PSG teže od očekivanog upisao pobjedu...

U susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris St Germain je pobijedio Lorient 3-1 i još uvijek je bez poraza u Le Championnatu.

Golove za PSG, koji je upisao 21. pobjedu uz tri neodlučena susreta, zabili su Edison Cavani (6), Zlatan Ibrahimović (55) i Layvin Kurzawa (69), dok je strijelac za goste bio Raphael Guerreiro (19).

Nica je u samoj završnici uspjela slomiti Toulouse i pobjedom 1-0 probiti se na treće mjesto. Pogodak odluke zabio je Hatem Ben Arfa u 82. minuti.

Lyon je bio rezultatski uvjerljiv protiv Bordeauxa pobijedivši 3-0, no susret je do 85. minute bio potpuno otvoren. Golove za 'lavove' zabili su Alexandre Lacazette (41, 87) i Aldo Kalulu (90+3).

Guingamp je deklasirao otpisano Troyes 4-0, Reims je pobijedio Angers 2-1, dok je Lille slavio protiv Caena 1-0.

Na ljestvici vodi PSG sa 66 bodova, Monaco na drugom mjestu ima 42 boda, a treća je Nica sa 39 bodova.