Messi tri, Suarez četiri!

VIDEO Rapsodija Barce: Valencia ponižena s nevjerojatnih 7:0!

U prvom susretu polufinala španjolskog nogometnog Kupa Kralja Barcelona je na stadionu Camp Nou deklasirala Valenciju 7-0...

Barcelona je već u prvoj utakmici osigurala finale španjolskog Kupa kralja, nakon što je na svom Nou Campu deklasirala Valenciju s čak 7:0. Barca su već nakon pola sata vodili 3-0, a potom su u drugom poluvremenu zabili još četiri gola.

Valenciju su uništili Luis Suarez sa četiri i Leo Messi s tri gola. Urugvajac je otvorio seriju postigavši dva gola u prvih 12 minuta (7, 12), potom je Messi zabio tri u nizu (29, 59, 74), da bi Suarez sjajnu večer zaključio s još dva pogotka (83, 88).

Među strijelce se mogao upisati i Neymar, no u samoj završnici prvog dijela je promašio kazneni udarac kojeg je skrivio Shkodran Mustafi i pritom zaradio crveni karton. Ivan Rakitić nije nastupio za katalonski sastav.

Uzvratni susret je 10. veljače na Mestalli.

U drugom polufinalu paru sastaju se Sevilla i Celta, a prva utakmica je u četvrtak u Sevilli, dok je uzvrat 11. veljače u Vigu.