breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Bez Messija i Suareza

VIDEO Asistencija Rakitića otvorila Barci put prema polufinalu

Barca uoči uzvrata na svom stadionu ima kapitalnu prednost.

U prvom susretu četvrtfinala španjolskog nogometnog Kupa Kralja Barcelona je na gostovanju pobijedila Atheltic Bilbao 2-1, a za prvi pogodak katalonskog velikana asistirao je Ivan Rakitić.

Hrvatski veznjak je u 18. minuti sjajnom loptom uposlio Munira koji je potom majstorski svladao Iaga Herrerina. Drugi pogodak za Barcelonu zabio je Neymar u 24. minuti, a Baski su u samoj završnici susreta ublažili poraz golom Aritza Aduriza.

Rakitić je za Barcu odigrao cijeli susret.

Uzvratni susret je 27. siječnja na Camp Nou.

Večeras je odigrani i prvi susret između Celte i Atletico Madrida, a završio je bez golova. Uzvrat je 27. siječnja u Madridu.

U četvrtak su preostala dva četvrtfinalna ogleda, a sastaju se Valencia - Las Palmas, te Sevilla - Mirandes.