Pogodio glavom

VIDEO Kramarić zabio krasan pogodak u novom porazu Leicester Cityja

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zabio je pogodak u novom 2:1 porazu Leicester Cityja, ovog puta u 5. kolu FA Cupa kod Aston Ville...

Svoj prvijenac u Engleskoj Kramarić je zabio ranije ovog tjedna kada je u sklopu 25. kola Premierlige matirao vratara Arsenala Davida Ospinu. Bio je to pogodak za smanjenje vodstva, a isto je ponovio i ove nedjelje, ali u utakmici FA Cupa.

Leicester City gostovao je kod Aston Ville, te je u 89. minuti primio pogodak kojim je domaćin poveo 2:0. Samo minutu kasnije Kramarić je iskoristio sjajno ubacivanje Jeffreyja Schluppa i glavom pogodio donji lijevi kut.

Imao je bivši napadač Rijeke i Dinama još jednu dobru priliku, ali je njegov udarac završio daleko od okvira vratiju.

Leicester se tako oprostio od nastupa u najstarijem klupskom natjecanju, te se sada u potpunosti može posvetiti misiji spasa od ispadanja iz Premierlige.