Kraj niza Tottenhama, Modrić izašao zbog ozljede

Gostovanje na dokovima kod Temze bilo je kobno za bajkoviti niz Harry Redknappa i Spursa. Najstariji londonski klub Fulham porazio je gosta iz sjevernog Londona, a drugi dio utakmice propustio je naš Luka Modrić.

Od prve minute za Spurse su istrčali naši reprezentativci Vedran Ćorluka i Luka Modrić. Potonji je igrao zapaženu ulogu u prvom dijelu utakmice, a onda je prilikom jednog prodora i šuta navjerojatnije istegnuo mišić.

Vidjelo se odmah na Lukinom licu kako nešto nije u redu, a potvrdu moguće ozljede dobili smo kada Modrić nije istrčao u nastavku. O kakvoj se točno ozljedi radi još nije poznato, no vrlo vjerojatno se radi samo o istegnuću.

Vratar Spursa Gomes ponovo je kumovao porazu. Fulham je poveo golom bivšeg igrača Tottenhama Davisa u 32. minuti. On je uputio jedan ubačaj koji je katastrofalnom brazilskom vrataru jednostavno bio pretežak, htio je lagano uhvatiti loptu, no ona je završila u mreži.

Johnson je u 70. povisio vodstvo domaćih, a konačnih 2:1 postavlja Campbell u 81. minuti. Tottenham je ovaj put izgledao dosta blijedo te je podsjetio na ne tako davne Ramosove dane. Ipak, čarolija Harryja Redknappa morala je nestati kad-tad.

Vedran Ćorluka se nije previše isticao do zadnjih desetak minuta kada je pokušao s nekoliko asistencija pomoći svojim napadačima.

Manchester je s 'petardom' isprašio Stoke, a Arsenal je upisao novi neugadan poraz kod kuće od sve bolje Aston Ville čime polako gubi korak za vodećim momčadima Premiershipa.

Chelsea je slavio kod West Bromwich Albiona sa 3:0 pogocima Manuela Bosingwe (34) i Nicolasa Anelke (38, 45+1).

Rezultati:

Arsenal - Aston Villa 0:2 (Gael Clichy 70ag, Gabriel Agbonlahor 80)
Blackburn Rovers - Sunderland 1:2 (Christopher Samba 45+2/Kenwyne Jones 49, Djibril Cisse 72)
Fulham - Tottenham Hotspur 2:1 (Simon Davies 33, Andy Johnson 70/Fraizer Campbell 81)
Manchester United - Stoke City 5:0 (Cristiano Ronaldo 4, 89, Michael Carrick 45+1, Dimitar Berbatov 49, Danny Welbeck 84)
Newcastle United - Wigan Athletic 2:2 (Michael Owen 80, Obafemi Martins 87/Ryan Taylor 3, Titus Bramble 89)
West Ham United - Portsmouth 0:0
Bolton Wanderers - Liverpool 0:2 (Dirk Kuyt 28, Steven Gerrard 73)