pokvareno slavlje

Kloppov Liverpool još ne zna za pobjedu

Liverpool i Southampton odigrali su 1:1 na Anfieldu.

U susretu 10. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool i Southampton su na Anfieldu odigrali 1-1 što je treći uzastopni remi 'Redsa' otkako ih je preuzeo Jurgen Klopp.

Derbi Manchestera potpuno razočaranje, Bilić i West Ham ostali treći

Liverpool je na Kloppovoj premijeri odigrao 0-0 na gostovanju kod Tottenhama, potom 1-1 protiv Rubina u Europskoj ligi, a večeras i 1-1 protiv Southamptiona. Klopp tako u tri susreta na klupi jednog od najtrofejnijih engleskih klubova nije upisao pobjedu, ali nije doživio niti poraz.

Liverpool je poveo u 77. minuti golom Christiana Bentekea, a gosti su izjednačili u 86. minuti preko Sadia Manea. U sudačkoj nadoknadi je Southampton ostao s igračem manje nakon što je isključen upravo Mane, no 'Redsi' nisu imali dovoljno vremena kako bi iskoristili igrača više. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren nije bio u krugu kandidata za nastup.