Klasnić nastavlja s odličnim igrama

Ivan Klasnić drugu utakmicu zaredom bio je strijelac za svoj klub Nantes, koji je u susretu 3. kola druge francuske lige odigrao 1-1 na gostovanju kod Vannesa...

Klasnić je svoju momčad doveo u vodstvo već u 3. minuti, no, od 14. minute je Nantes zbog isključenja Marevala igrao s desetoricom. Domaćin je brojčanu premoć iskoristio u 87. minuti, kada je Gimbert postavio konačnih 1-1.

Klasnić je odigrao svih 90 minuta za 'kanarince', koji nakon tri odigrana kola zauzimaju deveto mjesto na ljestvici sa 4 boda. Vodeći su Chateauroux i Caen s maksimalnih 9 bodova.

Podsjećamo, Klasnić je bio strijelac za Nantes i u prošlom kolu, kada je postigao jedan pogodak u domaćoj pobjedi svoje momčadi protiv Clermont Foota 3-2.