Što reći nego – svaka čast!

Kao nekad Mihajlović: Strašan gol iz slobodnjaka, ovo golman ne može braniti

Na stadionu Renato Curi u Perugiji u prijateljskom ogledu sastali su se Roma i Athletic Bilbao.

Golčina Kolarova iz slobodnjaka (Screenshot: YouTube)

Prijateljski dvoboj, u jeku priprema za novu sezonu, između Rome i Athletic Bilbaa završio je bez pobjednika, 2:2.

Igralo se na stadionu Renato Curi u Perugiji, gdje su nekoć bili neizostavni susreti Serie A, a danas je stvarnost drukčija – Perugia je već godinama drugoligaš i nikako se ne uspijeva vratiti u društvo najboljih na Čizmi.

Susret između Rome i Athletic Bilbaa donio je dašak vrhunskog nogometa na stadion Renato Curi, a gledatelji su mogli vidjeti i jedan velemajstorski potez.

Autor je Aleksandar Kolarov, Romin lijevi bek, koji je u 59. minuti fenomenalno pogodio iz slobodnog udarca, neobranjivo za vratara Athletica.

Kolarov je u igru ušao na poluvremenu, u trenutku kad je Roma gubila s 0:1, a nakon 13 minuta sjajno je izveo slobodnjak, u stilu svog sunarodnjaka Siniše Mihajlovića, koji je, također kao branič, bio strah i trepet suparničkih vratara zbog svojih ubojitih slobodnih udaraca.

Athletic je do kraja još jednom poveo, Roma u nadoknadi iz penala izjednačila, a sve što se događalo ostalo je u drugom planu zbog ove majstorije Kolarova.