Kalinić zabio Manchesteru, pogodak poništen!

Pogocima Dimitra Berbatova i Waynea Rooneyja nogometaši Manchester Uniteda svladali su s 2-0 Blackburn na Old Traffordu u sklopu 11. kola Premiershipa.

U posljednjoj utakmici dana na engleskim stadionima 'crveni vragovi' su u apsolutnoj dominaciji bili bolji od gostujuće momčadi koja je tek u završnici ozbiljnije priprijetila vratima Edwina van der Saara.

Prvo je akrobatskim volejom bugarski nogometaš okončao Evrin dalekometni šut iz 55. minute. Loptu je iz prve poluvisoko podigao iz iz okreta je odmah denicom smjestio u donji desni kut.

Wayne Rooney je zaključio priču udarcem na dodavanje Andersona iz 87. minute susreta. Sjurio se u šesnaesterac iz iz prve lijevom nogom pogodio za 2-0. Bio je to sedmi prvenstveni pogodak engleskog reprezentativca.

Recimo i to da je od 76. minute za poraženu momčad zaigrao hrvatski napadač Nikola Kalinić, te je pogodio Manchesterovu mrežu nakon udarca McCarthyja kojeg je kratko odbio nizozemski golman. Gol je poništen zbog zaleđa, no ponovljena snimka dokazala je da bivši Hajdukov napadač niti u jednom trenutku akcije nije bio u nedozvoljenoj poziciji. Ipak, na prvenstveni prvijenac očito će još neko vrijeme morati pričekati.