Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Nova nada Rimljana

Kakva luda završnica: Turski genijalac i Romino dijete zabili za pobjedu

Uz iskusnog Argentinca, mladići su odveli Romu do pobjede nad Tottenhamom.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Nogometaši Rome svladali su Tottenham s 3:2 (1:0) u prijateljskoj utakmici na sjevernoameričkoj turneji odigranoj u Harrisonu, New Jersey, na stadionu Red Bull, a tri su pogotka pala u završnih šest minuta dvoboja.

Tri vijesti o kojima se priča divider Veldin Hodža SLUŽBENO JE! Poznati mladi vatreni napustio hrvatsku reprezentaciju i obukao dres Kosova Luka Modrić promijenio plan Luka Modrić odbio liječnički pregled s Milanom: "Ne mogu jer sam..." Marko Pjaca Oproštaj Emotivni Pjaca oprostio se od Dinama pa demantirao glasine: "Nisam nikada dobio ponudu..."

Roma je povela u 13. minuti, kad je Argentinac Diego Perotti realizirao kazneni udarac. Talentirani turski veznjak Cengiz Under, koji je nedavno stigao iz Basaksehira, povećao je prednost Rimljana na 2:0 u 70. minuti. No, uslijedio je veliki povratak Spursa.

U 87. minuti Winks je smanjio na 2:1, a u prvoj minuti sudačke nadoknade Nizozemac Vincent Janssen izjednačio je na 2:2.

Još se nije stišalo slavlje navijača engleskog premierligaša, kad je samo minutu poslije 18-godišnji Marco Tumminello postigao pogodak za konačnih 3:2 i pobjedu Rome. Tuminello je produkt Romine omladinske škole i od njega Giallorossi imaju velika očekivanja.

Do kraja američke turneje Tottenham još čeka dvoboj protiv Manchester Cityja u subotu, točno u ponoć po srednjoeuropskom vremenu, na stadionu u Nashvilleu, dok će Roma igrati u nedjelju (22:00) protiv Juventusa na Gillette stadionu u Foxboroughu, predgrađu Bostona.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍