Love 3 trofeja

VIDEO Juventus razbio Fiorentinu u Firenzi i plasirao se u finale kupa

Nogometaši Juventusa na maestralan su način nadoknadili zaostatak iz prve utakmice protiv Fiorentine i plasirali se u finale Talijanskog kupa...

Juventus je u Firenzu stigao sa zaostatkom 1:2, no u konačnici je s ukupnih 4:2 prošao u finale. Nogometaši Massimiliana Allegrija slavili su s uvjerljivih 3:0 protiv momčadi koju još nijednom ove sezone nisu pobijedili.

Juventus je već u prvom poluvremenu okrenuo rezultat u svoju korist kada je pogocima Alessandra Matrija i Roberta Pereyre poveo s 2:0. Fiorentini je u tih prvih 45 minuta poništen pogodak zbog zaleđa, a jednu je dobru priliku propustio i Salah.

U nastavku je Juventus bio opasniji u prvih 15-ak minuta i to je okrunio pogotkom Leonarda Bonuccija. On je najbrže reagirao na ubačenu loptu iz kuta i nogom ju zakucao u mrežu domaćina.

Susret je nakon tog pogotka postao vrlo nervozan, a sve je rezultiralo crvenim kartonom Alvara Morate koji je prljavo startao na Alessandra Diamantija.

Juventus će u finalu igrati protiv boljeg iz ogleda Napolija i Lazia. Prvi susret u Rimu završen je rezultatom 1:1.